KILKA FAKTÓW

Victory Lighting Ltd jest brytyjskim producentem i dostawcą lamp i opraw do oświetlenia, oraz systemów ogrzewania domowego, komercyjnego i dla przemysłu. Zasięg działalności firmy obejmuje szerokie spektrum rozwiązań, od UV do utwardzania i higieny, poprzez żarówki LED, po wysokiej jakości  źródła podczerwieni dla komfortowego ogrzewania i przetwórstwa przemysłowego. Założona ponad 25 lat temu firma Victory ma do zaoferowania swoim klientom bogate  doświadczenie i wiedzę branżową.

Victory-Signage-1-604x270_edited.jpg
 
badania_i_rozwój.jpg

BADANIA I ROZWÓJ

Zespół badawczo-rozwojowy Victory  stale pracuje nad nowymi produktami i wyszukuje dla nich nowe zastosowania . Firma jest dumna z bycia w czołówce nowych, wiodących na rynku produktów na podczerwień i UV rozwiązań.

 
Sieć_dystrybucji.jpg

SIEĆ DYSTRYBUCJI

Victory Lighting posiada dystrybutorów i centra magazynowe na całym świecie, dlatego jest w stanie dostarczać szybko swoje produkty wszędzie tam gdzie są potrzebne.
W Polsce dystrybutorem promienników marki Victory  jest firma Askell Group z Łodzi.

 
Obsługa_klienta.jpg

WSPARCIE KLIENTA

Victory zapewnia najwyższy poziom obsługi klienta. Bogactwo wiedzy o produktach i doświadczenie branżowe czynią  zespół obsługi klienta nieocenionym w pomocy technicznej i wielu innych kwestiach.

 
polityka_jakości.jpg

JAKOŚĆ

Urządzenia i system produkcji Victory są zgodne ze standardami ISO9001. Firma dodatkowo posiada własną politykę jakości. Promienniki posiadają niezbędne certyfikaty.